Podsiadło spotkanieZagłębiowska Mediateka zaprasza serdecznie na spotkanie z Anną Podsiadło, promujące jej najnowszą książkę „Mister Perfect”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca 2024 o godz. 18.00 w Kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Spotkanie poprowadzi Klaudia Pluta. Na spotkaniu będzie można zakupić egzemplarz powieści. Wstęp wolny.

stemowe godziny2a

Jesteście nowocześni i kreatywni? Lubicie nowe technologie i jakże fascynujący świat robotyki? Podejmijcie wyzwanie! Z ogromną przyjemnością zapraszamy całe rodziny na STEM-owe godziny w Mediatece. Spotkajmy się 18 czerwca w godz. 17.00 – 19.00 w  Świecie Nauki i Fantazji Zagłębiowskiej Mediateki. Wstęp wolny.

Czytać pisać uważać literatura w dobie ekranów warsztatyFundacja Pracownia Współtwórcza, Zagłębiowska Mediateka, Central for Critical Technology Studies oraz „dwutygodnik.com” zapraszają do udziału w projekcie wzmacniania kompetencji czytelniczych w epoce cyfrowej „Czytać, pisać, uważać – literatura w dobie ekranów”, w ramach którego zorganizowane zostaną warsztaty dla młodzieży, a także cykl spotkań. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbędą się w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu (ul. Kościelna 11). Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytać pisać uważać spotkania ze specjalistamiFundacja Pracownia Współtwórcza, Zagłębiowska Mediateka, Central for Critical Technology Studies oraz „dwutygodnik.com” zapraszają do udziału w projekcie „Czytać, pisać, uważać – literatura w dobie ekranów”, w ramach którego zorganizowane zostaną warsztaty dla młodzieży, a także cykl spotkań. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbędą się w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu (ul. Kościelna 11). Spotkania z zaproszonymi gośćmi poprowadzą Anna Cieplak i Michał Krzykawski.

festyn rodzinnySerdecznie zapraszamy na coroczny Maczkowski Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dniu 24.05.2024, w godzinach 16.00-20.00. Miejsce festynu: skwer koło sklepu Lewiatan (ul. Stacyjna 10 a). W programie wiele atrakcji dla dzieci, w tym:

by mamy byłyJuż 24 oraz 25 maja 2024 Filia nr 1 - Środula, zaprasza serdecznie na bezpłatne konsultacje zdrowotne, dotyczące równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Konsultacje przeprowadzi Aleksandra Salbert - certyfikowany praktyk programu zdrowia doktora Otto Horaka. Podczas konsultacji każda mama (i nie tylko), będzie mogła dowiedzieć się co nas zakwasza, jak oczyścić organizm oraz zadbać o odporność i zdrowe jelita. Istnieje także możliwość skorzystania z analizy składu ciała i badania zakwaszenia organizmu (należy przygotować próbkę moczu na czczo).