Spotkanie w Filii nr 15Filia nr 15 – Mec przy ul. S. Kisielewskiego 9a serdecznie zaprasza w środę 6 października 2021 na wyjątkowe popołudnie w towarzystwie niezwykle inspirujących i ciekawych gości. O godzinie 16.00 odbędzie się wernisaż wystawy prac Tomasza Benisiewicza„Gasimy światło” (ekspozycja udostępniana będzie do 30.10.2021), natomiast o godz. 17.00 - spotkanie z podróżnikiem Mieczysławem Bieńkiem „Hajerem”. Wstęp wolny.

Plakat - Książkomat Porąbka KasiaDrodzy Czytelnicy, z przyjemnością oddajemy Wam do użytku nowy, zewnętrzny książkomat, pieszczotliwie zwany "Kasią"! Z tego całodobowego urządzenia, za pośrednictwem którego wypożycza się i zwraca książki, filmy, audiobooki, płyty CD czy gry planszowe, będzie można korzystać w dzielnicy Porąbka, przy ul. Zagórskiej 3 już od czwartku 24 września 2020. Szybko, łatwo i bezproblemowo. Nie macie czasu na wizytę w bibliotece? Ta usługa będzie dla Was idealna!