Bajki z kraju kwitnącej wiśniMiejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu - organizator akcji letniej „MOC eMOCji, czyli lato z biblioteką” – serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i opiekunów, do udziału w 9 bezpłatnych seansach filmowych. W repertuarze znajdą się filmy animowane stworzone przez słynne japońskie studio filmowe Ghibli. Zapraszamy w każdy wtorek lipca i sierpnia 2022 o godz. 11.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Wstęp wolny!

F15 rysowanie przy kawie plakFilia nr 15 - Mec (ul. S. Kisielewskiego 9a) serdecznie zaprasza 25 maja 2022 o godz. 16.30 na zajęcia "Rysowanie przy kawie". Wstęp wolny.

F15 mały artysta plakFilia nr 15 - Mec (ul. S. Kisielewskiego 9a) serdecznie zaprasza 18 maja 2022 o godz. 16.00 na zajęcia "Mały artysta - spotkania ze sztuką". Wstęp wolny.

Przystanek plastyka plakatNudzisz się? Chcesz miło i pożytecznie spędzić czas, a przy okazji odkryć drzemiące w Tobie  talenty? Nie zastanawiaj się! Odwiedź Bibliotekę Tajemniczy Ogród przy ul. Grota-Roweckiego 23! Gwarantujemy wspaniałą zabawę podczas bezpłatnych warsztatów plastycznych „Przystanek Plastyka”, przeznaczonych dla młodzieży w wieku od 12 lat, zainteresowanych amatorskim rękodziełem. Warsztaty odbywają się w każdą środę o godz. 16.00. Przyjdź, zainspiruj się i zostań z nami na dłużej ;)