Podsiadło spotkanieZagłębiowska Mediateka miała przyjemność zaprosić na spotkanie z Anną Podsiadło, promujące jej najnowszą książkę „Mister Perfect”. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 10 czerwca 2024 w Kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Spotkanie poprowadziła Klaudia Pluta. Na spotkaniu można było zakupić egzemplarz powieści. Dziękujemy wszystkim za obecność!

 

 

 

 Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie
 Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie  Podsiadło spotkanie
 Podsiadło spotkanie    

 

 

 

 

Anna Podsiadło - pochodzi z Sosnowca. Jest Zagłębianką, choć „godać” po śląsku również potrafi. Uwielbia słuchać muzyki, szczególnie na koncertach. Nie potrafi pracować w ciszy. Inspiracje do swoich książek czerpie z obserwacji otoczenia. Uważa, że życie pisze najlepsze scenariusze… i książki. Prywatnie żona, mama 7-letniej Klary, miłośniczka fitnessu i dobrego jedzenia. Ze wszystkich słodyczy najbardziej lubi jeść… burgery.

Publikacje:

  • książeczki dla dzieci z serii “Iga i zaczarowany miś” (2022)
  • Cztery pory kobiet (2023)
  • Mister Perfect (2024)

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).