W ZOO u pana „O” to tytuł kolejnej książeczki, która powstała z myślą o moich młodych czytelnikach. Nie ukrywam, że pisanie dla Was sprawia mi ogromną radość i przyjemność.

Choć pomysły, na nowe wiersze rodzą się dość szybko, to problematyczna jest zawsze kwestia ilustracji. Tak też było i tym razem. W ogóle nie miałam pomysłu, jak zilustrować zwierzątka, które zamieszkały w ZOO. Gdy już traciłam nadzieję, że coś wymyślę z pomocą przyszła nasza zaprzyjaźniona czytelniczka Oliwka. 

Oliwia to bardzo utalentowana dziewczynka, która w przyszłości chce zostać malarką i ilustratorką książek. Z dużym zaangażowaniem i oddaniem podeszła do stworzenia przepięknych ilustracji, które idealnie odwzorowały bohaterów moich wierszy.

Myślę, że ta współpraca to początek czegoś nowego, barwnego i bardzo obiecującego. Dzięki Oliwce Olek i jego zwierzątka ożyły i stały się spójną częścią moich wierszy.

Bardzo dziękuję moja mała ilustratorko - Anna Bal (autorka)

 Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"  Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"  Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"  Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"
 Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"  Zdjęcia książeczki pt "W zoo u pana O"