Dworki wiosną malowaneFilia nr 20 – Stary Sosnowiec zaprasza na wystawę obrazów olejnych Magdaleny Ziemniak. Wernisaż wystawy pt. "Dworki wiosną malowane" odbył się w piątek 08.03.2024 w Bibliotece przy ul. Piłsudskiego 19 w Sosnowcu. Na spotkanie przybyła poetka Marlena Skowierzak, która przeczytała publiczności swoje wiersze poruszające tematy uniwersalne, takie jak życie, przyroda, miłość. Na zaproszenie Pani Ziemniak, przybyła też Marta Gabryś-Wieczorek, solistka klubu osiedlowego „Helikon” przy Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, która zaśpiewała kilka utworów. W trakcie wernisażu można było podziwiać biżuterię Iwony Skupińskiej, wykonanej ze starej porcelany i lnianego sznurka.

Wystawa będzie prezentowana w terminie 08.03-08.05.2024 w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy!

Dworki wiosną malowane  Dworki wiosną malowane  Dworki wiosną malowane  Dworki wiosną malowane
 Dworki wiosną malowane