kwadrans maciagKolejnym gościem „Kwadransa twarzą w twarz”, kulturalnego talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, jest Grzesiek Maciąg - fotograf, zdobywca statuetki Viva! Photo Awards. Zapraszamy do subskrybowania kanału programu www.youtube.com/@15twt. Wszystkie odcinki są publikowane właśnie tam, a także na Facebooku Biblioteki oraz – w wersji audio - w popularnych serwisach podcastowych. Cały wywiad do zobaczenia i wysłuchania znajdziecie tu: KLIK

 

Grzesiek Maciąg - Rocznik 82. Pasjonat fotografii. Od 2006 roku w klubie Jurassic Photo Team w grupie ponad 30 pasjonatów fotografii z okolic Jury Krakowsko-Częstochowskiej, której jest obecnie wiceprezesem. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego. Uczestnik wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Jest też laureatem nagrody w kategorii reportaż w 14. edycji prestiżowego VIVA! FOTO AWARDS 2022. Jego zdjęcia nie pozwalają przejść obok nich obojętnie – sprawdźcie sami!

"Kwadrans twarzą w twarz” to pierwszy zagłębiowski talk show! Projekt ma na celu przedstawienie sylwetek naszych lokalnych, „kulturalnych” bohaterów – osób, które poprzez swoje projekty i sukcesy pokazują, że Sosnowiec to miasto nietuzinkowych osobowości, utalentowanych ludzi, pozytywnie zakręconych artystów.

Autorki projektu, Alicja Ludwichowska i Klaudia Pluta - która jest równocześnie gospodarzem każdego z odcinków - zaplanowały na początek serię wywiadów z ludźmi ze świata kultury pochodzącymi z Sosnowca. Ich goście, niezależnie od dziedziny w jakiej się specjalizują, będą osobami, które zdobywają szczyty swoich możliwości, a wręcz przekraczają swe granice, nie boją się wyzwań, są kreatywni, czasem wręcz szaleni w realizowaniu swoich wizji. Łączy ich na pewno jedno – pasja i zaangażowanie w to, co robią.

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).