adopcja roślin plakat ZMDrodzy Czytelnicy i Sympatycy Mediateki oraz wszystkie Rośliniary i Rośliniarze – dziś zwracamy się do Was z nietypową prośbą. Jeśli posiadacie rośliny doniczkowe w rozmiarach od S do XXXXL, których już nie potrzebujecie lub brakuje Wam na nie miejsca – z chęcią przygarniemy Wasze roślinki i postaramy się zapewnić im nowy, dobry dom. Dla osób, które podarują nam najwięcej roślin lub największe i najpiękniejsze okazy - przygotowaliśmy drobne upominki (gadżety i książki). Pomóżcie nam zazielenić naszą wspólną biblioteczną przestrzeń!

 

Wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji zazieleniania Zagłębiowskiej Mediateki prosimy o kontakt osobisty (kwiaty można przynieść do Sekretariatu na poziomie I Zagłębiowskiej Mediateki), mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (32 266-33-96) – od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

 

Uwaga – aby ustrzec naszą aktualną i przyszłą kolekcję kwiatów przed chorobami i szkodnikami – przyjmujemy tylko zdrowe rośliny!

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).