Prasa w ZMWciąż lubisz szelest papierowych stron, jesteś ciekawy ludzi, kultury, polityki i świata ? Jeśli tak, to zapraszamy do Czytelni w Zagłębiowskiej Mediatece (Poziom I), gdzie w przyjemnym otoczeniu możesz oddać się lekturze prasy i czasopism - regionalnych i krajowych. Jest co prawda skromniej, ale czekają na Was drukowane wydania takich gazet i czasopism jak:

• Aktualności Będzińskie,
  • Angora,
  • Echo Czeladzi,
  • Dziennik Zachodni,
  • Gazeta Wyborcza,
  • Kurier Miejski,
  • Polityka,
  • Przegląd Sportowy,
  • Twórczość.

Jeśli sprawnie posługujesz się językiem angielskim albo lubisz wyzwania sięgnij po Time w oryginale.

A może jesteś fanem nowych technologii? W tym wypadku poznaj cyfrowe wydanie opiniotwórczej e-Rzeczpospolitej! W czytelni Mediateki udostępniamy także prasę i czasopisma archiwalne. Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia Zagłębiowskiej Mediateki.