Szósta Zagłębiowska Giełda Winyli

zagłebiowska giełda winyli plakat MT

Już 29 września!

Zagłębiowska Mediateka oraz Sellmusic.pl serdecznie zapraszają wszystkich miłośników analogowego brzmienia i muzyki w stylu retro na szóstą Zagłębiowską Giełdę Winyli, która odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 w godz. 10.00-14.00 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu). Wśród kupujących odbędzie się losowanie nagród-niespodzianek. Wstęp wolny.


Zagłębiowska Giełda Winyli to nie tylko czarne krążki, ale też płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Różnorodność gatunków muzycznych zgromadzona na stoiskach wystawców zadowoli wszystkich odwiedzających melomanów.

Zapraszamy do oglądania, szperania, wymieniania, sprzedawania i kupowania!

Regulamin dla wystawców Zagłębiowskiej Giełdy Winyli
Zagłębiowska Mediateka, Sosnowiec ul. Kościelna 11

 

1.Giełda jest miejscem sprzedaży lub wymiany wydawnictw i nośników muzycznych. Organizatorem Giełdy jest Sellmusic.pl
2. Wystawcy chcący wystawić swoje kolekcje na giełdzie powinni zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem co najmniej 4 dni przed planowaną giełdą (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 884704165). Obowiązuje zakaz przekazywania rezerwacji pomiędzy wystawcami. Wystawca który zarezerwował miejsce powinien zgłosić się osobiście do organizatorów celem wyznaczenia miejsca wystawienniczego nie później niż 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem giełdy.
3. Rezerwacje miejsc na kolejne edycje giełdy są możliwe od kolejnego dnia po zakończeniu giełdy bieżącej (od poniedziałku) w wiadomości prywatnej na profilu fb giełdy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
4. Organizatorzy mogą odmówić rezerwacji w przypadku braku miejsc lub stolików wystawienniczych.
5. Na giełdzie obowiązują ceny rynkowe nośników (detaliczne). Każda ujawniona sprzedaż hurtowa przez wystawę będzie skutkowała usunięcia z giełdy bez możliwości rezerwacji miejsca na kolejne wydarzenia.
6. Za miejsce wystawiennicze obowiązuje opłata na rzecz Stowarzyszenia Dobra Nuta. Całość wpłaconych przez wystawców kwot zostaje na bieżąco wydawana (działalność non-profit) na materiały promocyjne (plakaty ulotki, facebook itd) oraz na nagrody dla uczestników giełdy.
7. Opłaty wynoszą: 15 zł wpisowe (w tym 1 metr wystawienniczy) +10 zł każdy kolejny rozpoczęty metr przestrzeni wystawienniczej. Przykład: wystawca chcący wystawić swoją kolekcję na 3 metrach płaci razem 35 zł. Wpłaty od wystawców są rejestrowane i potwierdzane wydaniem dowodu wpłaty. Chęć wystawienia faktury należy zgłosić w trakcie płatności za stoisko.
8. W trakcie i po zakończeniu giełdy wystawcy są zobowiązani do utrzymania porządku w obrębie swojego stoiska.
9. Powierzone mienie (stoły, krzesła) wystawcy zobowiązani są oddać w stanie niepogorszonym.
10. Organizatorzy nie odpowiadają za szkody na mieniu wystawców (kradzieże itp.)
11. Wystawcy nie mogą brać udziału w loteriach oraz konkursach organizowanych na terenie giełdy.

zagłebiowska giełda winyli plakat MT

Z życia filii

Wystawa „Zmyślone / Non-pompatico” i spotkanie seniorów

sa1

Filia nr 2

19 września 2019 w Filii nr 2 - Rudna IV odbył się wernisaż wystawy "Zmyślone/Non-pompatico". Autorkami wystawianych prac są studentki trzeciego roku malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu: Stella Kostyła i Adriana Mańkiewicz. Malarskie spotkanie wzbogacone zostało poezją Agaty Kempy. Wystawę można oglądać do 14 października 2019 w godzinach otwarcia placówki (ul. Gospodarcza 32). Ale to nie wszystko...

Więcej…

Dzień Kropki i Klub Seniora z pasją

kro1

Filia nr 15

W tym tygodniu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki czyli Dzień Talentu. Wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 46 oraz dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 44 poznaliśmy historię małej Vashti, którą stworzył na kartach swojej opowieści Peter H. Reynolds. Każdy uczestnik w skrócie opowiedział o swoich zainteresowaniach, a przed przystąpieniem do zadania plastycznego ćwiczyliśmy wyobraźnię za pomocą książki "Naciśnij mnie" Herve Tullet. Ale to nie wszystko...

Więcej…

Na smutki i chandrę - BIBLIOTEKA!

wpo1

Filia nr 17

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a z nią plucha i nuda. Doskonałą receptą na smutki i jesienną chandrę są książki i wizyty w bibliotece. W tym tygodniu gościliśmy grupę przedszkolaków, która zasiliła niedawno szeregi pobliskiego przedszkola i korzystając z ładnej aury zorganizowała 'pochód przedszkolaków'. Jako, że wrzesień trwa na całego nasze popołudniowe zajęcia poświęciliśmy na wykonanie szkolnych organizerów na biurko, które w najbliższych miesiącach z pewnością się przydadzą.

Więcej…

Zapraszamy na spotkanie z poezją

Grzeskowe czytanie D1

Kuźnia Młodych Talentów w Tajemniczym Ogrodzie

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Dziecięcej "Tajemniczego Ogrodu" na spotkanie z poezją Grzegorza Kordela - ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 w Sosnowcu, zatytułowane "Grześkowe czytanie". Czwartek 26 września 2019 o godz. 16.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Grota-Roweckiego 22. Wstęp wolny.

Joomla templates by Joomlashine