Oj działo się, była zabawa

Dzień Seniora w Kazimierzu

4 października 2013, już po raz piąty, Filia nr 10 w Kazimierzu Górniczym we współpracy z MDK „Kazimierz" zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Seniora. Uroczystość rozpoczął koncert muzyczny w wykonaniu młodzieży z II LO im. E. Plater, który dostarczył wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i emocji.

Po części artystycznej znamienici goście wśród, których byli m.in. Prezydent Miasta Sosnowca Kazimierz Górski oraz Dyrektor MBP w Sosnowcu Elwira Kabat-Georgijewa, złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Seniorom z okazji ich święta. Przedstawicielka Klubu Seniora przy MDK „Kazimierz: Jolanta Bigaj podziękowała zaproszonym gościom za miłe słowa, a wszystkich uczestników spotkania zaprosiła do zabawy tanecznej.

ds1ds2ds3ds4

ds5ds6ds7


Z życia filii

Bukiety i laurki dla mam

dmp1

Filia nr 17

Przed nami Dzień Matki. 26 maja wszystkie mamy obchodzą swoje święto. W Filii nr 17 - Pogoń na popołudniowych warsztatach plastycznych dzieci wykonały z kolorowej krepiny i drucików kreatywnych piękne bukiety dla swoich ukochanych mam. Natomiast maluchy z Przedszkola Nr 2 po obejrzeniu bibliotecznych zakamarków zrobiły laurki pełne serduszek i kwiatów, by wręczyć je mamom w dniu ich święta.

Więcej…

Nasze wspaniałe mamy, wszystkie Was bardzo kochamy

mama1

Filia nr 19

Czterolatki z Milowic pilnie przygotowują się do Święta Mamy. W Filii nr 19 - Milowice poznały wzruszające wierszyki o mamach oraz wysłuchały opowieści o Martynce, która szukała prezentu dla swojej mamy. A potem samodzielnie wykonały dla swoich ukochanych mam piękne laurki.

Więcej…

Dzień Dobrych Uczynków

ucz1

Filia nr 13

Wiedzą wszystkie przedszkolaki, że dziś dzień nie byle jaki - Dzień Dobrych Uczynków - pod takim hasłem odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 36 w Sosnowcu, podczas których mówiliśmy o dobrych uczynkach wobec drugiego człowieka, ale także wobec zwierząt i środowiska. Wykonaliśmy także Drzewo Dobrych Uczynków, na którym zawiesiliśmy nasze propozycje. Wszyscy wiemy, że dobre uczynki należy robić, więc i my postanowiliśmy zrobić coś dobrego - przedszkolaki przez cały tydzień zbierały książeczki, które zawieziemy do Centrum Pediatrii w Klimontowie, aby mogły służyć innym dzieciom.

Więcej…

Na Dzień Matki - kiermasz rękodzieła

dzień matki kiermasz F-2

Filia nr 2

Filia nr 2 - Rudna IV przy ul. Gospodarczej 32 serdecznie zaprasza na kiermasz prac wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Sosnowcu, przygotowanych z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Więcej…
Joomla templates by Joomlashine