Zdjęcie książek z Budżetu Obywatelskiego

Filia nr 4

Książki z Budżetu Obywatelskiego za rok 2019 już czekają na naszych Czytelników :-) A jest w czym wybierać. Zakupiono 254 książki za 5 tys. złotych. Wśród nich znalazły się tytuły dla dorosłych i dla dzieci. Uzupełniono nasz księgozbiór o wiele pozycji z literatury pięknej oraz popularnonaukowej. Dzieci na pewno ucieszą się z mnóstwa tytułów książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, bo przeczytały już wszystkie jakie są dostępne w naszej filii. Zapraszamy do biblioteki przy ul. Zamkowej 9.

Książki w Filii nr 4 - foto  Książki w Filii nr 4 - foto

Filia nr 6

Drodzy Czytelnicy Filii nr 6 - Niwka - te stosy pięknych, nowych i pachnących książek to Wasza zasługa. W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim wzięliście aktywny udział w głosowaniu na nasz wniosek i oto skutek - 325 książek, które właśnie do nas dotarły. Serdecznie Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że w tegorocznym Budżecie Obywatelskim, również będziemy mogli na Was liczyć. A tymczasem - zapraszamy po książki!

Zdjęcia książek z Budżetu ObywatelskiegoZdjęcia książek z Budżetu ObywatelskiegoZdjęcia książek z Budżetu Obywatelskiego

Filia nr 13

Drodzy Czytelnicy Filii nr 13 - Maczki, to dzięki Wam nasza biblioteka otrzymała książki zakupione w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem nasz księgozbiór wzbogacił się o 209 nowych książek - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.

IMG 20200710 140918 IMG 20200710 140933IMG 20200710 140924