Małgorzata Saniak-GrabowskaW kolejnym "Kwadransie twarzą w twarz" – talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu - rozmowa z urodzoną w Lublinie, ale całkiem już sosnowiecką aktorką o stu twarzach - Małgorzatą Saniak-Grabowską. Nasza gościni nie ogranicza się jednak tylko do swojego wyuczonego zawodu. W jakiej jeszcze sferze działa? Jakie ma plany? Czy zawsze chciała być aktorką? Zapraszamy na kolejny "Kwadrans twarzą w twarz" i wybaczcie - gdy rozmawiają kobiety, to nici z kwadransa… :)

Link do odcinka: KLIK

 

"Kwadrans twarzą w twarz” to pierwszy zagłębiowski talk show! Projekt ma na celu przedstawienie sylwetek naszych lokalnych, „kulturalnych” bohaterów – osób, które poprzez swoje projekty i sukcesy pokazują, że Sosnowiec to miasto nietuzinkowych osobowości, utalentowanych ludzi, pozytywnie zakręconych artystów. Zapraszamy do subskrybowania kanału programu youtube.com/@15twt  Wszystkie odcinki będą publikowane właśnie tam, a także na Facebooku Biblioteki oraz – w wersji audio - w popularnych serwisach podcastowych.


Autorki projektu, Alicja Ludwichowska i Klaudia Pluta - która jest równocześnie gospodarzem każdego z odcinków - zaplanowały na początek serię wywiadów z ludźmi ze świata kultury pochodzącymi z Sosnowca. Ich goście, niezależnie od dziedziny w jakiej się specjalizują, będą osobami, które zdobywają szczyty swoich możliwości, a wręcz przekraczają swe granice, nie boją się wyzwań, są kreatywni, czasem wręcz szaleni w realizowaniu swoich wizji. Łączy ich na pewno jedno – pasja i zaangażowanie w to, co robią.

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).