Bibliotalk plakatKolejny odcinek podcastu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu już czeka na słuchaczy. Z audycją zapoznać się można bezpłatnie za pośrednictwem kanału YouTube sosnowieckiej Biblioteki lub popularnych serwisów podcastowych (Spotify, Pocket Casts, Google Podcasts, Overcast, Apple Podcasts, Anchor.fm). Najnowszy odcinek „Bibliotalku” to rozmowa z Tetyaną Bohachovą - obywatelką Ukrainy, która po wybuchu wojny w 2022 roku znalazła schronienie dla siebie i swojej rodziny w Sosnowcu. Zapraszamy do słuchania.

kwadrans maciagKolejnym gościem „Kwadransa twarzą w twarz”, kulturalnego talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, jest Grzesiek Maciąg - fotograf, zdobywca statuetki Viva! Photo Awards. Zapraszamy do subskrybowania kanału programu www.youtube.com/@15twt. Wszystkie odcinki są publikowane właśnie tam, a także na Facebooku Biblioteki oraz – w wersji audio - w popularnych serwisach podcastowych. Cały wywiad do zobaczenia i wysłuchania znajdziecie tu: KLIK

kwadrans plakat W marcu gościem „Kwadransa twarzą w twarz” był Marek Rusek, utalentowany artysta pochodzący z Sosnowca, który wraz z zespołem Booze And Glory zdobył uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej. Jego wkład w muzykę punkrockową jest niezaprzeczalny, a energia, którą wnosi do zespołu, sprawia, że stał się jednym z czołowych przedstawicieli tego gatunku.

kwadrans MonKolejnym gościem „Kwadransa twarzą w twarz”, kulturalnego talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, jest Sebastian Moń - artysta malarz, nauczyciel, ultramaratończyk, dąbrowianin. Zapraszamy do subskrybowania kanału programu www.youtube.com/@15twt. Wszystkie odcinki są publikowane właśnie tam, a także na Facebooku Biblioteki oraz – w wersji audio - w popularnych serwisach podcastowych. Cały wywiad do zobaczenia i wysłuchania znajdziecie tu: www.youtube.com/watch?v=iOBc0reQVAM

bibliotalk ŻurekKolejny odcinek podcastu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu – pierwszy w 2024 roku - już czeka na słuchaczy. Z audycją zapoznać się można bezpłatnie za pośrednictwem kanału YouTube sosnowieckiej Biblioteki lub popularnych serwisów podcastowych (Spotify, Pocket Casts, Google Podcasts, Overcast, Apple Podcasts, Anchor.fm). Najnowszy odcinek „Bibliotalku” to rozmowa z pisarką Patrycją Żurek. Zapraszamy do słuchania.

kwadrans SIMLATKolejnego gościa „Kwadransa twarzą w twarz” – kulturalnego talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu - nie trzeba nikomu przedstawiać. Wybitny aktor, sosnowiczanin - Łukasz Simlat. Musicie nam wybaczyć w kwestii długości odcinka, ale właściwie to wszystko jest w porządku, bo gości było dwóch, czyli po kwadransie dla każdego ;)