Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup ekranu LED i nagłośnienia. ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA ZAKUP EKRANU LED Z NAGLOSNIENIEM - 06.10.2020

Stało się - artystyczne zmagania na kartach przygotowanych przez Zagłębiowską Mediatekę dobiegły końca. Ich efekty już od poniedziałku będzie można podziwiać na pokonkursowej wystawie. Gorąco zapraszamy do samodzielnego przekonania się, jak trudno było podjąć decyzję o zwycięzcach. Nie przedłużając jednak...

plakat powiadomienia smsDrodzy Czytelnicy, po reinstalacji powracamy z nową możliwością korzystania z systemu powiadamiania SMS. Stwarza to nowy kanał komunikacji między nami. Funkcja pozwala na informowanie Was o ważnych akcjach, zbliżającym się terminie zwrotu książek czy też rozpoczęciu naliczania opłaty za nieterminowy zwrot. Wiadomości otrzymywać będą wszyscy czytelnicy, którzy mają w kartotece wpisany numer telefonu oraz Ci, którzy poprzez dodanie numeru do własnego konta automatycznie zaakceptują niniejszą funkcję. Wierzymy, że ten sposób nowej komunikacji przyczyni się do jeszcze łatwiejszego i przyjemniejszego korzystania z naszych zbiorów.

W związku z remontem nawierzchni drogi dojazdowej i parkingu przy Filii nr 3 - Klimontów, wejście główne do biblioteki zostało zamknięte. W czasie remontu do biblioteki dostaną się Państwo wejściem od ul. Klonowej 12 (wejście główne - portiernia). Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dn. 17-23 września 2020 książkomat w Zagłębiowskiej Mediatece będzie nieczynny z powodu montażu i instalacji nowego książkomatu w dzielnicy Porąbka. W czwartek 17 września 2020 Czytelnicy będą mieli jedynie możliwość odbioru zamówionych wcześniej do książkomatu zbiorów. Zamawianie przez e-katalog będzie już niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

Mediateka Seniorom plak MT

Szanowni Państwo od 2 października (piątek) wznawiamy kurs językowy „Angielski dla seniorów”, który został przerwany w marcu tego roku. Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym, obowiązkowe będą maseczki lub przyłbice. W związku z obowiązkiem zachowania dystansu z powodu epidemii liczba miejsc jest ograniczona. Przypominamy, że kurs jest kontynuacją, zatem dotyczy osób, które już uczestniczyły w spotkaniach. Prosimy osoby, które są zainteresowane kontynuowaniem kursu o kontakt z Zagłębiowską Mediateką pod numerem telefonu: 574 480 779. Zapraszamy.