Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu w piątek 14 sierpnia 2020 Zagłębiowska Mediateka oraz filie MBP będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy po długim weekendzie.

Uchwały Rady Miejskiej Miasta Sosnowca w sprawie likwidacji Filii nr 8 i Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu w wersji pdf.

Miło nam poinformować, że dzięki dofinansowaniu w wysokości 95 000 zł Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zakupiła zewnętrzny książkomat, za pośrednictwem którego mieszkańcy wschodnich dzielnic Sosnowca, będą mogli w łatwy sposób wypożyczać i zwracać biblioteczne zbiory, bez konieczności udania się do biblioteki.

Uprzejmie informujemy, że w związku z sezonem urlopowym, w sieci naszych placówek wprowadzone zostają zmiany godzin otwarcia. Poniżej zamieszamy dokument z zarządzeniem Dyrektora. Za utrudnienia przepraszamy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę, montaż, instalację, konfigurację i uruchomienie Książkomatu zewnętrznego do odbioru i zwrotu książek dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.

Uprzejmie informujemy, że od dn. 23 czerwca 2020 (wtorek) Filia nr 15 - Mec Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu (ul. S. Kisielewskiego 9a) będzie ponownie czynna po zakończonej inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Serdecznie zapraszamy!