Zagłębiowska Giełda Winyli - fotoPo długiej przerwie giełda płytowa nareszcie wróciła do Zagłębiowskiej Mediateki! Tym razem naszą Bibliotekę zalało nie tylko morze muzyki, ale i morze ludzi! Na stoiskach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz kupowania i wymiany płyt, jak zawsze można też było się spotkać, powymieniać nowinkami ze świata muzycznego, porozmawiać o upodobaniach, a także o zespołach m.in. sosnowieckich – do czego prowokowała towarzysząca giełdzie wystawa muzyczna "Takty i riffy". Z powodu ograniczeń w ilości osób jednocześnie przebywających na giełdzie, przed budynkiem zrobiła się spora kolejka, ale osoby oczekujące były dla nas wyrozumiałe i bardzo cierpliwe – za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni ;) O kolejkę i płynność przepływu osób dbała dodatkowo "mała kierowniczka" z misiowym notesikiem (kto był ten wie :D). Koniec końców każdy wyszperał coś dla siebie i, z tego co widzieliśmy, wszyscy wychodzili uśmiechnięci, bogatsi o muzyczne rozmowy i zaopatrzeni w winyle i płyty CD :) Do zobaczenia po wakacjach!

Zagłębiowska Giełda Winyli - foto  Zagłębiowska Giełda Winyli - foto  Zagłębiowska Giełda Winyli - foto  Zagłębiowska Giełda Winyli - foto