legimi newUżytkowników Legimi korzystających z darmowych kodów dostępu rozdawanych w sosnowieckiej Bibliotece, z pewnością zainteresują nadchodzące zmiany. Nasza umowa z Legimi przestaje obowiązywać 31 marca 2021, nie oznacza to jednak, że pozostawimy naszych Czytelników bez dostępu do e-booków. Utworzone na Legimi konta użytkowników pozostaną aktywne - będzie można z nich korzystać indywidualnie opłacając dostęp lub dzięki bezpłatnemu kodowi pobranemu w innej dowolnej bibliotece miejskiej. Ale to nie wszystko!

Zmiany, o których wkrótce będziemy Państwa informować, mają związek z uruchomieniem projektu Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Książki online dla każdego. Projekt ten uzyskał duże poparcie mieszkańców naszego województwa, w związku z czym wszystkie biblioteki publiczne z woj. śląskiego otrzymają dostęp do platformy Legimi, a może nie tylko do Legimi…

Termin wdrożenia usługi planowany jest na drugą połowę kwietnia 2021. O postępach w realizacji będziemy informować na bieżąco. Gdy tylko możliwe będzie korzystanie z zasobów Legimi w ramach projektu Książki online dla każdego, opublikujemy taką wiadomość na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Działem Instruktażu i Promocji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 266 411 - od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00)

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publiczne w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter).