WróżkowanieFilia nr 15 – Mec Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy akwareli Marty Paśnik „Wróżkowanie”, który odbędzie się w środę 19 czerwca 2024 o godz. 16.00 w siedzibie biblioteki przy ul. S. Kisielewskiego 9a. Wystawa potrwa do 20 lipca 2024.  Wstęp wolny.

„Wróżkowanie” to historia pewnego lata w wypełnionym magicznym pyłkiem lesie - to sceny, których nigdy nie było dane oglądać śmiertelnikom. To wspomnienia uchwycone w locie i przyprószone nieskrępowaną radością lata w pełni.

"Zapraszam do zanurzenia się w akwarelowym świecie czarów i beztroski, spędźmy to lato razem w krainie wróżek. Razem obejrzymy cuda ukryte w koronach drzew i na dnie jeziora, doświadczymy wieczornego pikniku na łące i spaceru ze świetlikami o zmierzchu. Poznamy magiczne stworzenia i będziemy kąpać się w blasku gwiazd. Magiczny, leśny zagajnik otworzy swoje podwoje już 19 czerwca.”

Marta Paśnik

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).