Przedstawienie pracowników biblioteki z okazji Dnia Dziecka
Nasza biblioteczna grupa teatralna „Gram bo muszę” po raz kolejny wystąpiła dla dzieci z sosnowieckich szkół podstawowych. Tym razem okazją do zaprezentowania aktorskich talentów był Dzień Dziecka. W piątek, 29 maja w Auli Zagłębiowskiej Mediateki, dzieci mogły obejrzeć przedstawienie „Witajcie w naszej bajce”, opowiadające o losach zagubionych postaci z bajek. Po przedstawieniu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na pacynkę teatralną „Razem tworzymy teatr”. Mamy nadzieję, że dzieciom podobało się przedstawienie i że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję by dla nich wystąpić.