Filia nr 15 po metamorfozie
Filia nr 15 - Mec przeszła wielką metamorfozę. W głównej mierze stało się to dzięki czytelnikom, którzy wsparli nasz projekt do Budżetu Obywatelskiego 2025, za co bardzo dziękujemy. Udało nam się wymienić wszystkie regały i ladę biblioteczną. Nasz księgozbiór został wzbogacony o wiele nowości. Uzupełniliśmy również czytelnię o nowoczesne sztalugi wystawowe oraz oświetlenie punktowe. Niebawem w Oazie Kultury ponownie zagości sztuka. Zapraszamy serdecznie do naszej biblioteki!