Tydzień Bibliotek w Filii nr 20
W Tygodniu Bibliotek po raz pierwszy odwiedziły nas Jeżyki z PM nr 47 w Sosnowcu. Było to wyjątkowe spotkanie, którego zadaniem było oswojenie dzieci z literaturą. Podczas wycieczki maluchy poznały zasady korzystania z wypożyczalni, rolę bibliotekarza oraz dowiedziały się, jak szanować książki. Wszystko odbyło się w formie wesołej zabawy w otoczeniu kolorowych ilustracji. Od maja dla naszych czytelników została uruchomiona wypożyczalnia gier planszowych. Cieszymy się również, że przybywa nam czworonożnych czytelników :)