Konkurs recytatorski w Filii nr 3
W Filii nr 3 - Klimontów we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 53 odbył się konkurs recytatorski "Dziecięce wierszowanie ".
Mali uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem recytowali utwory znanych polskich poetów - Jan Brzechwy oraz Julian Tuwima. Konkurs przebiegał w radosnej i pełnej emocji atmosferze. Dzieci wykazały się odwagą, piękną interpretacją wierszy oraz doskonałym przygotowaniem.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy !