Tydzień Bibliotek w Filii nr 2
Od 8 do 15 maja - jak co roku - obchodzimy Tydzień Bibliotek. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Biblioteka. Otwierasz - Odkrywasz”. Z tej okazji zachęcamy naszych czytelników do wzięcia udziału w akcji bibliotecznej. Każdy czytelnik, który w Tygodniu Bibliotek odwiedzi naszą placówkę, otrzyma szansę na wygranie ciekawej książki. Wystarczy jedynie wykazać się swoją literacką wiedzą i odpowiedzieć poprawnie na wylosowane pytanie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
By jeszcze bardziej wczuć się w Tydzień Bibliotek, do wypożyczenia w maju polecamy szczególnie książki z biblioteką w tytule.
Dziękujemy przedszkolakom i wychowawcom z Przedszkola nr 29 za życzenia oraz piękne laurki z okazji naszego święta.