Czerwcowe Planszowisko w Mediatece [20.06.]
To ostatnia szansa aby zagrać w planszówki przed wakacyjną przerwą!
Już w sobotę 20 czerwca w zagłębiowskiej Mediatece pojawi się kolejna okazja, aby przetestować przy stolikach interesujące tytuły. I to niezależnie od tego, jaki jest stopień zaawansowania grającego - wszyscy, od początkujących nowicjuszy po zatwardziałych wyjadaczy, znajdą coś dla siebie. Nie ma też znaczenia, czy zjawicie się solo czy w większym gronie - zawsze znajdzie się jakiś stolik, do którego można dołączyć. Zapraszamy od 12.00 do 20.00 - ul. Kościelna 11. Wstęp wolny!
Zapraszamy.