Druga Garażówka w Filii nr 20 [20.06.2026]
Garażówka na skwerku po raz drugi!
Zapraszamy 20 czerwca 2026 r. na godz. 11:00 na skwerek przy Filii nr 20 - ul. Piłsudskiego 19.
To kolejna, doskonała okazja oby przynieść rzeczy, które nam już nie są potrzebne i wymienić się z innymi (książki, ubrania, zabawki, mały sprzęt AGD, i inne rzeczy). Dzięki takiej akcji promujemy zasadę, że nic się nie marnuje.
To także okazja, aby poznać swoich sąsiadów z okolicy i napić się kawy i herbaty.
Aby mieć swoje stoisko i wymieniać się rzeczami, prosimy o zgłoszenia telefoniczne do 18 czerwca pod nr telefonu: 694 082 250.